Odwiedź mnie na facebook
motto

LenaProjekt

Coraz większe znaczenie odgrywa aranżacja wnętrz. Odpowiednio zaprojektowane oraz urządzone pomieszczenia mieszkalne są oazą naszego spokoju, natomiast biurowe wizytówką firmy. Dlatego warto na samym początku pomyśleć jak chcemy mieszkać lub pracować. Prawidłowy projekt jest pierwszym i najważniejszym z kroków na drodze do stworzenia i urządzenia idealnego pomieszczenia zgodnego

z naszymi osobistymi potrzebami i upodobaniami. Mieszkanie, dom lub gabinet to w naszym życiu bardzo ważne otoczenia. Tworzymy je

by wygodnie mieszkać, spokojnie wypoczywać z radością gościć najbliższych oraz miło pracować i z dumą przyjmować partnerów biznesu.
Wystrój wnętrza ma duży wpływ na samopoczucie przebywających w nim osób, jest wyrażeniem maszej osobowości.
Spędzamy w nich większość czasu i wydajemy na nie sporo maszych pieniędzy, dlatego podczas współpracy zwracam szczególną uwagę
na indywidualność i potrzeby klienta. Aranżacja wnętrz wymaga wielowymiarowego procesu dlatego ważny jest podział na poszczególne etapy.
Pierwszym najważniejszym etapem jest rozmowa z klientem. Wspólnie omawiamy i uzgadniamy styl, funkcjonalność, oryginalność, przystosowanie wnętrza do jego przeznaczenie.

Na drugim etapie ustalamy z inwestorem dobór elementów stałych takich jak, punkty oświetlenie, wybór podłogi, rodzaj mebli.
Trzeci etap to projekt aranżacji, na którym uwzględnione są wszystkie wcześniej omówione i uchwycone w całokształt elementy pomieszczenia.
W czwartym etapie aranżacji wnętrza jest dobór dekoracji tekstylnych takich jak firany, zasłony, obrusy, dywany, dekoracyjne poduszki, pościele także dekoracji florystycznych łącznie z indywidualnym ułożeniem kompozycji oraz doborem wszelkich elementów dekoracyjnych jak obrazy wedle Państwa życzeń.


Współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi firmami z dużym doświadczeniem, co minimalizuje ryzyko wystąpienia problemów podczas realizacji projektu. Dbam o każdy szczegół inwestycji od projektu do zamknięcia aranżacji w całokształt biorąc pod uwagę najmniejsze szczegóły aby zapobiedz sytuacji niepotrzebnych poprawek i stresu z tym związanego. Dzięki temu inwestorzy otrzymują fachową

i kompleksową obsługę ponieważ przede wszystkim stawiam na jakość i zadowolenie Klienta.

Projektowanie wnętrz to moja największa pasja, a każdy projekt to nowe wyzwanie, które uwalnia inspirację i pomysły.
Każdy projekt tworzony jest od podstaw jest niepowtarzalny jak klient i jego osobowość oraz oczekiwania.
Z wyprzedzeniem wyłapuję najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz oraz rozwiązania techniczne tak by projekty były coraz lepsze.
Satysfakcją jest coraz większe grono zadowolonych Klientów, co świadczy o dużym zaufaniu i coraz częstrzym korzystaniu z tego typu usług.

Zapraszam do współpracy,
Magdalena Jabłońska

Magdalena Jabłońska tel. 698-490-319

Copyright ? 2013 lenaprojekt.pl

projektowanie stron katowice